Nacházíte se
Úvodní stránka > Ostatní > Salming představuje největší kolekci playlistů pro běžce v České republice – SPOTIWEAR

Salming představuje největší kolekci playlistů pro běžce v České republice – SPOTIWEAR

 

Více než 60 % běžců v České republice během tréninku poslouchá hudbu. Ta je motivuje, díky ní ze sebe dokáží vydat i poslední zbytky sil. Salming, švédská sportovní značka, která se v posledních letech významně zaměřuje právě na běžecký sektor se rozhodla tyto dvě věci propojit. A tak vznikl projekt SPOTIWEAR – největší kolekce běžeckých playlistů. Díky každému z 24 unikátních playlistů je možné získat také 20% slevu na vybraný produkt z nové běžecké jarní kolekce Salming 2019.

Už se vám stalo, že jste tempo během běžeckého tréninku totálně přepálili? Nebo jste naopak běželi na pohodu, zbylo vám dost sil a byli jste na sebe naštvaní, protože jste chtěli lepší čas? A měli jste v uších sluchátka?

Salming ve spolupráci se špičkovými DJ vytvořil největší kolekci playlistů pro běžce na jedné z nejznámějších světových aplikací pro přehrávání hudby – Spotify. Tato kolekce čítá 24 playlistů rozdělených podle BPM, takže si každý běžec vybere ten správný přesně pro svůj styl a tempo. Ať už se jedná o začátečníka nebo elitního běžce, který trénuje na Mistrovství ČR. Playlisty nabízí rozsah 95–190 BPM.

A co že je to stále zmiňované BPM a k čemu je dobré? BPM neboli beats per minute udává počet úderů za minutu, tedy tempo dané hudební skladby. Tento druh tempa je téměř totožný s tím, které se používá ve sportu, a tak dokáže běžce pořádně vyhecovat, stejně tak ho ale uklidnit do ideálního tempa pro jeho tepovou frekvenci a pomoci mu například s hubnutím, nebo vylepšením času běhu. Playlisty jsou sestaveny jak pro kratší distance – tři, pět nebo deset kilometrů, tak i pro půl maratonce nebo maratonce.

Představení běžeckých setů Salming podpořil 20% slevou na zboží ze své nové běžecké kolekce. Každý z 24 playlistů odkazuje na konkrétní produkt z aktuální kolekce, který lze zakoupit na www.salmingstore.cz. Stačí uplatnit promokód, který se běžec dozví právě u daného playlistu. Tato nabídka je omezena do konce dubna. Celou kolekci playlistů je možné zobrazit na Spotify po zadání klíčových slov SALMING CZ.

Spotiwear. 24 playlistů, 24 produktů. Najděte si svůj playlist, vyberte si svůj outfit!

________________________________________

Související obrázky:

CPA

Similar Articles

Nahoru