CPA logo (2)

Nový sportovní portál – sportovnizurnal.cz

Otevíráme brány nového sportovního média – plnohodnotného zpravodajsko-publicistického portálu sportovnizurnal.cz!

V jeho podtitulu se ne náhodou objevuje slogan V centru sportovního dění, což je hlavní krédo celého našeho redakčního týmů. O co nám hlavně půjde? Obsahově se vymykat velké záplavě internetových titulů zabývajících se sportem. Důraz klademe na solidnost ve zpravodajské sféře, ani v nejmenším nechceme koketovat s tolik poslední dobou protěžovaným bulvárem.

Naopak nás zajímá práce s ověřenými fakty, neotřelé a exkluzivní pojetí zpracování, přehlednost, prostor pro celou škálu sportů včetně disciplín pro handicapované týmy i jednotlivce. Taková bude obsahová náplň tohoto nového sportovního portálu. V investigativní oblasti se budeme zabývat všemi nešvary sportovního zákulisí, témata, jakými jsou úplatky, neprůhledné rozdělování grantů, odtoky jiných finančních dotací do soukromých kapes, budou na našich redakčních poradách zpracovávány neustále.

Novinkou s trvalým odkazem na homepage budou dvě stálé rubriky.

  • Co také zažil český sport
  • Tragédie, které otřásly světem.

V nichž se čtenáři dozví o událostech, které svojí bizarností nemají v českém sportu obdoby, respektive o krutých osudech sportovců, kteří za svoji volbu zaplatili životem.Velký důraz klademe na obrazový doprovod který zajišťuje. PHOTO AGENCY CPA. K dispozici máme jeden z největších sportovních fotoarchivů v republice, který vlastní CPA CZECH PHOTO AGENCY. Obrazový servis bude doplňován o fotografie zahraničních sportovních fotoreportérů např Laco Perenyi, Giancarlo Colombo či legenda sportovní fotografie Giuliano Bevilacqua.V centru sportovního dění buďte s námi! CPA logo (2)

Související obrázky: