Výsledky letní přípravy ligových týmů

FC Viktoria Plzeň:

15. června: zahájení přípravy 18. června:

Plzeň – Kozolupy 18:3 (v rámci akce „Kopeme za fotbal“)

Branky: 1., 25. a 28. Bakoš, 36., 41. a 60. Krmenčík, 4. a 12. Kratochvíl, 9. a 21. Hořava, 2. Chrien, 5. Vůch, 33. Řezník, 39. Suchan, 43. Kovařík., 44. Rajtoral, 45. Kučera, 58. Petržela – 34. Fryč, 45. Mošna, 64. Sazeček.

Sestava:  I. poločas: Sváček – Řezník, Hejda, Baránek, Vukajlovič – Hořava, Chrien – Kopic, Kratochvíl, Vůch – Bakoš.II. poločas: Sváček – Rajtoral, Čihák, Piroch, Matějů – Kučera, Vaněk, Petržela, Suchan, Kovařík – Krmenčík. 20. června: Doubravka – Plzeň 0:9 (0:5) Branky: 14. Hořava z pen., 20. Suchan, 35. Baránek, 37. Krmenčík, 38. Kopic, 66. Štípek, 72. Chrien, 81. Petržela, 88. Piroch. Sestava: I. poločas: Šiman – Rajtoral, Baránek, Hejda, Matějů – Hořava, Kučera – Kopic, Suchan, Kovařík – Krmenčík. II. poločas: Sváček – Řezník, Čihák, Piroch, Vukajlovič – Chrien, Vaněk – Petržela, Vůch, Štípek – Holenda.

25. června:

Rokycany – Plzeň 0:7 (0:3)

Branky: 78. a 84. Holenda, 6. Vaněk, 13. Vůch, 17. Baránek, 56. Krmenčík, 73. Kopic.

Sestava:  I. poločas: Bolek – Rajtoral, Baránek, Hejda, Matějů – Petržela, Vaněk, Hořava, Kučera, Vůch – Bakoš. II. poločas: Šiman – Řezník, Piroch, Čihák, Vukajlovič – Kopic, Chrien, Suchan, Kovařík – Krmenčík, Holenda.

29. června:

Plzeň – Vlašim 5:3 (1:2)

Branky: 50. a 73. Krmenčík, 4. Holenda, 57. Kovařík, 90. Suchan – 6. a 43. Vyhnal, 64. Nečas.

Sestava Plzně: I. poločas:Bolek – Řezník, Baránek, Hejda, Matějů – Chrien, Hromada – Kopic, Bakoš, Vůch – Holenda. II. poločas:Bolek – Rajtoral, Čihák, Piroch, Vukajlovič – Kučera, Hromada (66. Chrien) – Kopic (69. Matějů), Suchan, Kovařík – Krmenčík.

6. července:

Plzeň – Sokolov 2:0 (1:0)

Branky: 34. Čihák, 72. Krmenčík.

Sestava:  I. poločas: Šiman (46. Sváček) – Řezník (46. Rajtoral), Baránek (46. Piroch), Čihák, Vukajlovič – Kopic (46. Petržela), Kučera (46. Hromada), Chrien (46. Hořava), Vůch, Bakoš – Holenda (46. Krmenčík).. II. poločas: Sváček – Rajtoral, Piroch, Čihák, Vukajlovič – Petržela, Hromada, Hořava, Vůch – Bakoš, Krmenčík.

6. července: Plzeň – Ústí nad Labem (16:30, Luční ulice)  9. – 20. července: soustředění v Rakousku (Westendorf) 12. července: Plzeň – Düsseldorf (18:00) 15. července:Plzeň – İstanbul Başakşehir (18:00) 19. července: Plzeň – Lokomotiv Moskva (18:00, Wörgl)

AC Sparta Praha: 20. června: zahájení přípravy 29. června:

Sparta – České Budějovice 2:1 (0:0)

Branky: 50. Čermák z pen., 75. Schick – 71. Pešek.

Sestava: Budinský – Chvátal, Piško, Holek (46. Mazuch), Costa – Konaté, Sáček (46. Mareček), Matějovský (63. Mustedanagič), Shala (58. Zahustel), Ch. Frýdek (46. Čermák) – Pulkrab (58. Schick).

1. července:

Sparta – Trenčín 1:3 (0:2)

Branky: 75. Sáček – 5. a 52. Van Kessel, 40. Bero z pen.

Sestava: Bičík – Zahustel, Mazuch (67. Pulkrab), Holek, Costa – Fatai, Čermák (62. Sáček), Mareček, Matějovský (46. Konaté), M. Frýdek – Schick.

3. – 15. července: soustředění v Rakousku (Bad Leonfelden)

7. července:Sparta – Young Boys Bern (17:00, Windisgarsten)

10. července:Sparta – Kazaň (17:00)

14. července:Sparta – soupeř v jednání

19. července: Sparta – Fenerbahce Istanbul

FK Mladá Boleslav: 17. června: zahájení přípravy

25. června:turnaj v Benátkách nad Jizerou

Mladá Boleslav – Prešov 5:0 (3:0)

Branky: 76. a 87. z pen. Magera, 25. Jánoš, 28. Vukadinovič, 31. Baroš.

Sestava:  I. poločas: Šeda – Kysela, Kúdela, Čmovš, Fleišman – Jánoš, Rada, Kalabiška, Chramosta, Vukadinovič – Baroš. II. poločas: Vejmola – Pauschek, Polom, Hůlka, Keresteš – Valenta, Houska – Přikryl, Magera, Kajumov – Klobása.

Teplice – Mladá Boleslav 0:0, na pen. 4:3 – finále

Sestava: I. poločas: Vejmola – Kysela, Kúdela, Čmovš, Fleišman – Jánoš, Rada – Kalabiška, Chramosta, Vukadinovič – Baroš. II. poločas: Diviš – Pauschek, Takács, Polom, Fabián – Valenta, Houska – Přikryl, Magera, Kajumov – Klobása.

29. června:

Mladá Boleslav – Trenčín 2:1 (2:0)

Branky: 13. a 37. Mabrahu – 47. Kalu.

Sestava: I. poločas: Šeda – Kysela, Kúdela, Polom, Keresteš – Valenta, Rada – Vukadinovič, Magera, Fabián – Mabrahu. II. poločas: Diviš – Pauschek, Hůlka, Čmovš, Fleišman – Takács, Houska – Kajumov (63. Přikryl), Baroš, Kalabiška – Chramosta.

2. července:

Mladá Boleslav – Táborsko 5:2 (3:1)

Branky: 31. Chramosta, 40. Rada, 44. Fabián, 68. Klobása, 74. Přikryl – 25. Čmovš vlastní, 82. Kočí.

Sestava: I. poločas: Šeda – Kysela, Čmovš, Kúdela, Fleišman – Valenta, Rada – Vukadinovič, Magera, Fabián – Chramosta. II. poločas: Vejmola – Pauschek, Vraštil, Hůlka, Keresteš – Houska, Takács – Přikryl, Vodháněl, Kalabiška – Klobása.

5. července:Mladá Boleslav – Podbrezová

9. července: Mladá Boleslav – Žižkov

13. – 22. července:soustředění v Rakousku

15. července: Mladá Boleslav – soupeř v jednání

18. července: Mladá Boleslav – soupeř v jednání 21. července: Mladá Boleslav – Bursaspor

FC Slovan Liberec:

20. června: zahájení přípravy (sraz 15:00 U Nisy)

22. června: testy FTVS Praha

22. června:

Neugersdorf – Liberec 2:0 (1:0)

Sestava: Hladký – Nitrianský, Hovorka, Pokorný, Bartošák – Bartl (73. Djordjevič), Breite, Trosečkin, Navrátil (80. Heppner), Ševčík (73. Houštecký) – Luckassen (46. Komličenko).

Bautzen – Liberec II 0:5 (0:4), utkání bylo v 52. minutě kvůli silnému dešti ukončeno

Branky: 32. a 35. Da Silva, 5. Bláha, 27. Folprecht, 48. Djordevič.

Sestava: Kolář – Coufal, Chlumecký, Sixta, Sýkora – Djordjevič, Obročník – Bláha, Folprecht, Da Silva – Hadaščok.

29. června:

Hradec Králové – Liberec 4:3 (3:3)

Branky: 25. Vlkanova, 27. Súkenník, 43. P. Černý, 56. Pázler – 26. a 42. Hadaščok, 7. Bartl z pen.

Sestava: Kolář – Coufal, Pokorný, Karafiát, Heppner – Obročník (62. Machuča), Folprecht – Bartl (62. Bláha), Da Silva, Ševčík – Hadaščok.

29. června:

Liberec – Podbrezová 2:2 (2:2)

Branky: 9. Sixta, 29. Komličenko z pen. – 39. Bernardina, 45. Peševski.

Sestava: Hladký – Mwene (59. Bláha), Chlumecký, Hovorka, Bartošák – Breite, Sixta (61. Machuča) – Djordjevič, Trošečkin, Navrátil – Komličenko.

turnaj v Čelákovicích

Liberec – Příbram 3:2 (2:2)

Branky: 6., 32. Komličenko z pen. a 56. Komličenko – 10. Zápotočný, 33. Majtán.

Sestava: Kolář – Nitrianský, Hovorka, Karafiát, Bartošák, Sackey, Trošečkin (41. Dijordevič), Hadaščok (41. Sixta), Machuča, Sýkora, Komličenko.

Liberec – Slavia 0:3 (0:1) – finále

Branky: 37. van Buren, 56. Zmrhal, 78. Hrubý.

Sestava: Hladký – Breite, Coufal, Navrátil, Folprecht, Chlumecký (41. Bláha), Obročník, Ševčík, Bartl, Pokorný (15. Heppner), Da Silva (50. Djordevič).

6. – 15. července: soustředění v Rakousko (Aigen)

16. července: Liberec – soupeř v jednání (18:00)

6. července:Liberec – Rostov

SK Slavia Praha:

2. června: zahájení přípravy – fyzické testy

4.-8. června: soustředění v Nymburce 11. června:

Benešov – Slavia 1:4 (0:2)

Branky: 90. Turek (pen.) – 23. Bořil, 44. Hušbauer, 84. a 87. Hrubý.

Sestava: Berkovec (46. Řehák) – Bořil, Mikula, Frydrych, Jablonský – Vukadinovič (46. Mihalík), Hušbauer (46. Souček), Barák, Zmrhal (46. Hrubý) – Kenia (46. Bazal) – Mešanovič (46. Voltr).

14. června:

Slavia – Ružomberok 1:1 (1:0)

Branky: 28. Ščuk z pen. – 70. Ďubek.

Sestava: I. poločas: Berkovec – Bořil, Deli, Ngadeu, Jablonský – Souček – Mihalík, Hušbauer, Ščuk, Mingazov – Van Buren. II. poločas: Řehák – Mikula, Frydrych, Deli (58. Bazal), Zmrhal – Vukadinovič, Hrubý, Barák, Voltr – Kenija – Mešanovič.

18. června:

Slavia – Slovan Bratislava 4:0 (1:0)

Branky: 12. Barák (pen.), 56. Hrubý, 70. Kenia, 84. Voltr.

Sestava: I. poločas: Berkovec – Bořil, Frydrych, Deli, Jablonský – Ščuk – Mihalík, Hušbauer, Barák, Mingazov – Mešanovič. II. poločas: Řehák – Mikula, Ngadeu-Ngadjui, Frydrych, Jablonský (69. Bazal) – Souček – Mihalík (60. Vukadinovič), Hrubý, Kenia, Voltr – van Buren.

20. – 28. června:soustředění v rakouském Kaprunu

21. června: Salcburk – Slavia 2:1 (1:0) Branky: 7. Rzatkowski z pen., 65. Laimer – 83. Ščuk. Sestava: Berkovec – Mikula, Ngadeu Ngadjui (55. Frydrych), Deli, Bořil (55. Voltr) – Ščuk – Mihalík (66. Hrubý), Hušbauer (66. Bazal), Kenia (46. Barák), Mingazov (46. Jablonský) – Mešanovič (46. Van Buren).  23. června:  Slavia – Ludogorec Razgrad 1:2 (0:2) Branky: 78. Mešanovič – 6. Abel, 20. Cafu. Sestava: I. poločas: Řehák – Holík, Bílek, Frydrych, Zmrhal – Barák, Hušbauer, Hrubý – Voltr, Van Buren, Kenija. II. poločas: Pavlenka – Holík (74. Bořil), Ngadeu, Frydrych (69. Deli), Mikula – Ščuk – Voltr (58. Mingazov), Barák, Zmrhal (56. Mihalík) – Kenija – Mešanovič.

28. června:

Slavia – Rostov 3:3 (3:1)

Branky: 8. Mešanovič z pen., 40. Souček, 44. Hušbauer – 17. Erochin, 55. Bucharov z pen., 77. Bayramyan.

Sestava: Berkovec (46. Pavlenka) – Holík (76. Mikula), Ngadeu, Deli (69. Frydrych), Bořil – Souček – Mingazov (68. Voltr), Hušbauer (68. Barák), Ščuk, Mihalík (46. Kenia) – Mešanovič (82. van Buren). 2. července: turnaj v Čelákovicích

Slavia – Prešov 3:0 (3:0)

Branky: 29.(pen.) a 44. Mešanovič, 34. Ngadeu

Sestava: Berkovec – Holík, Ngadeu, Deli, Bořil – Souček – Voltr, Hušbauer, Barák, Mihalík– Mešanovič

Sestava: Pavlenka – Mikula, Bílek (75. Holík), Frydrych, Jablonský – Ščuk – Mingazov (47. Voltr), Hrubý, Kenia (10. Barák (54. Souček), Zmrhal – van Buren.

7. července: Hajduk Split – Slavia Praha (20:00)

FC Zbrojovka Brno:

16. června: zahájení přípravy

25. června:

Blansko – Brno 0:3 (0:1)

Branky: 43. Stratil, 51. Přichystal, 80. Štrombach.

Sestava: I. poločas: Melichárek – Hyčka, P. Buchta, Frelih, Janoščin – Kučera, Lacko – Vávra, Stratil, Škoda – Řezníček. II. poločas: Veselý – J. Šural, Jovanovič, Praks, Stehlík – R. Buchta, Weber – Lutonský, Štrombach, Brigant – Přichystal.

27. června – 2. července: soustředění v Uherském Brodě

27. června: Jihlava – Brno (17:00) 9. července:Brno – Opava (11:00, Bosonohy) 15. července: Brno – Skalica (17:00)

16. – 23. července: soustředění v Rakousku

17. července:St. Pauli – Brno

27. července:Stuttgart – Brno

FK Jablonec:

13. června: zahájení přípravy (sraz na Střelnici)

14. – 15. června: testy FTVS Praha

20. – 26. června: soustředění v Heřmanicích

22. června:

Jablonec – Oberlausitz 4:2 (3:1)

Branky: 23. Končal, 32. Trávník, 45. Lischka, 54. Vojtěch Kubista – 20. Primo, 61. vlastní Pernica.

Sestava:  I. poločas: Repáň – Rys, Beneš, Lischka, Hanousek – Hübschman – Madej, Jiráček, Trávník, Končal – Doležal. II. poločas: Repáň – Nový, Pernica, Kouřil, Hybš – M. Kubista – Trávník, Mehanovič, V. Kubista – Wágner, Díl.

25. června:

Jablonec – Bohemians 1905 1:0 (0:0)

Branka: 87. Mehanovič.

Sestava: I. poločas: Hrubý – Nový, Pernica, Kouřil, Hybš – V. Kubista – Díl, Jiráček, Mehanovič, Končal – Wágner. II. poločas: Valeš – Rys, Pernica, Kouřil, Hanousek – M. Kubista – Madej, Mehanovič, Trávník, Končal – Doležal.

28. června:

Jablonec – Prešov 3:0 (1:0)

Branky: 11. Mehanovič, 54. Wágner, 88. Hybš.

Sestava:  I. poločas: Valeš – Rys, Pernica, Lischka, Hanousek – Kubista M. – Díl, Mehanovič, Trávník, Končal – Doležal. II. poločas: Valeš – Rys (61. Štěpánek), Kouřil, Lischka, Hanousek – Nový, Hübschman, Kubista M., Hybš – Wágner, Doležal.

Jablonec – Podbrezová 2:0 (1:0)

Branky: 34. Wágner, 64. Kouřil.

Sestava:  I. poločas: Hrubý – Nový, Pernica, Beneš, Hanousek – Hübschman – Jiráček, Trávník, Mehanovič, Hybš – Wágner. II. poločas: Valeš – Rys, Kouřil, Lischka, Hybš – Štěpánek, Kubista M., Jiráček (62. Masopust), Hanousek – Doležal, Wágner (62. Díl). 3. července: Uhřice – Jablonec (14:30, Uhřice u Kyjova) 6. – 16. července: soustředění v rakouském Seefeldu 9. července: Jablonec – FC Botoşani 13. července: Jablonec – Kaiserslautern 16. července: Jablonec – Krasnodar

1.FC Slovácko:

18. června:

Nedachlebice – Slovácko 1:12

Branky: Ťok 3, Kerbr 2, Hlúpik 2, Diviš 2, Reinberk, Sadílek, Zajíc.

Sestava: I. poločas: Daněk – Šimko, Rada, Břečka, Chýla – Biolek, Sadílek, Šumulikoski, Ťok, Kerbr – Zajíc. II. poločas: Heča – Reinberk, Hofmann, Košút, Mareš – Diviš, Ťok, Daníček, Havlík, Hlúpik – Kubala.

25. června:

Slovácko – Senica 1:1 (1:1)

Branky: 35. Koné z pen. – 41. Pirulo z pen.

Sestava:

I. poločas: Heča – Reinberk, Hofmann, Břečka, Chýla – Hlúpik, Daníček, Havlík, Šumulikoski, Diviš – Koné. II. poločas: Daněk – Šimko, Hofmann, Břečka, Chýla (78. Mareš) – Biolek, Daníček (78. Ťok), Kalouda, Sadílek, Kerbr – Zajíc.

27. června:

Slovácko – Znojmo 4:1 (2:1)

Branky: 12. Kerbr, 30. Biolek, 54. Zajíc, 86. Diviš – 14. Stáňa.

Sestava: I. poločas: Daněk – Chyla, Rada, Břečka, Šimko – Šumulikoski – Biolek, Havlík, Kalouda, Kerbr – Koné (27. Zajíc). II. poločas: Heča – Reinberk, Hofmann (55. Šimko), Košút, Mareš – Daníček – Diviš, Ťok, Sadílek, Hlúpik – Zajíc.

Slovácko – Třinec 4:0 (2:0)

Branky: 27. Bernetka vlastní, 39. Hlúpik, 49. Kerbr, 76. Kalouda.

Sestava:  I. poločas: Heča – Reinberk, Rada, Košút, Šimko – Šumulikoski – Hlúpik, Sadílek, Ťok, Diviš – Kerbr. II. poločas: Heča – Reinberk, Rada, Břečka, Chýla – Daníček – Kerbr (60. Mareš), Havlík, Kalouda, Biolek – Beda.

9. července: Slovácko – Radomiak 12. července: Baník Ostrava – Slovácko 18. – 24. července: soustředění v Rakousku (v jednání dva zápasy)

Bohemians Praha 1905:

15. června: zahájení přípravy

21. června:

Bohemians Praha 1905 – Slovan Bratislava 2:1 (2:0) Branky: 33. a 38. Gajič – 85. Pinte. Sestava: I. poločas: Zlámal – Dostál, Krch, Gajič, Havel – Hubínek, Lulič, Švec, Jirásek, Mosquera – Linhart. II. poločas: Fryšták – Dostál, Křapka, Šmíd, Havel – Hubínek, Jindřišek, Hradecký, Jirásek, Mosquera (66. Švec) – Linhart (62. Mikuš).

25. června:

Sestava:  I. poločas: Zlámal – Křapka, Krch, Šmíd, Dostál – Čížek, Lulič, Švec, Hubínek, Mosquera – Linhart. II. poločas: Fryšták – Dostál, Gajič, Krch, Křapka – Havel, Jirásek, Jindřišek, Hradecký, Mosquera – Linhart (61. Mikuš).

27. června – 2. července: soustředění v Břízkách 6. července:Bohemians – Sokolov (17:00, Chlumec nad Cidlinou) 9. července:Bohemians – Teplice (11:00, Roudnice nad Labem). – 17. července: soustředění v Německu 15. července: Chemntizer – Bohemians (15:00). 17.červnce:Braunschweig – Bohemians (15:30) 23. července:Bohemians – Pardubice

FK Dukla Praha:

20. června: zahájení přípravy

21. června: zátěžové testy

25. června:

Dukla – Pardubice 3:0 (2:0)

Branky: 5. Juroška, 17. vlastní Zavadil, 85. Mareš.

Sestava:  I. poločas: Rada – Juroška, Smejkal, Bezpalec, Preisler – Čajič, Brejcha, Považanec – Koreš, Beauguel, Vopat. II. poločas: Hroššo – Miloševič, Štetina, Cvrček, Jurendič – Daniel Tetour, Koval, Borek – Néstor, Mareš, Manzia.

29. června:

Dukla – Varnsdorf 7:0 (3:0)

Branky: 61. a 66. Mareš, 27. Manzia, 30. Čajič, 31. Beauguel, 54. Néstor, 85. Vlček.

Sestava: I. poločas: Hroššo – Juroška, Šimůnek, Bezpalec, Preisler – Považanec, Čajič, Daniel Tetour – Vlček, Beauguel, Koreš (20. Manzia).II. poločas: Hroššo – Miloševič, Štetina, Smejkal, Jurendič – Koval, Borek, Néstor – Vopat, Mareš, Manzia (70. Vlček).

Dukla – České Budějovice 6:0 (2:0)

Branky: 10. a 21 Néstor, 76. a 80. Beauguel, 79. Manzia, 87. Čajič.

Sestava: Rada – Miloševič (60. Jurendič), Štetina, Smejkal (60. Bezpalec), Preisler (46. Juroška) – Považanec (60. Kovaľ), Borek, Tetour Dan. (46. Čajič) – Néstor (46. Manzia), Beauguel, Vlček (60. Vopat). 6. července: Vlašim – Dukla (10:30, Roudnice nad Labem) 9. července: Hallescher – Dukla (14:00, Grimma)

13. – 21. července: soustředění v Rakousku (Hinterstoder).

15. července:Soproni – Dukla. 18. července:Norwich – Dukla

Pozn.: Třetí soupeř v jednání.

FC Vysočina Jihlava:

25. června:

Jihlava – Táborsko 3:0 (1:0)

Branky: 25. Harba, 76. Dvořák, 82. Vaculík.

Sestava: I. poločas: Kotnour – Blajič, Kryštůfek, Rosa, Urdinov – Záviška, Šulek, Harba, Fulnek, Zoubele – Šamánek. II. poločas:Rakovan – Blajič (67. Záviška), Kryštůfek, Krejčí, Novotný – Vaculík, Urblík, Nerad, Hronek – Batioja, Dvořák.

29. června:

Jihlava – Pardubice 1:1 (0:0)

Branky: 90. Ikaunieks – 76. Kayamba.

Sestava: I. poločas: Rakovan – Blaič, Mišůn, Kryštůfek, Urdinov – Novotný, Nerad, Urblík, Záviška – Šamánek, Duba. II. poločas: Hanuš – Záviška, Pedro, Rosa, Urdinov – Batioja, Zoubele, Štěpánek, Fulnek – Klíma, Ikaunieks.

2. července: Perleťový pohár Žirovnice

Jihlava – Znojmo 7:3 (4:2)

Branky: 2. Šamánek, 4. Urblík, 15. Harba, 21. Klíma, 41. Duba, 64. Nerad z pen., 76. Ikaunieks – 18. Holub, 40. Urbančok, 55. Ledecký.

Sestava: Kotnour (55. Rakovan) – Blaić, Pedro, Krejčí, Novotný – Nerad, Urblík – Šamánek (60. Ikaunies), Harba (60. Dvořák), Vaculík (60. Klíma) – Klíma (41. Duba).

Jihlava – Zlín 2:1 (1:1) – finále

Branky: 14. Hronek, 49. Fulnek – 39. Bartolomeu.

Sestava: Rakovan (24. Hanuš) – Záviška (64. Šamánek), Štěpánek, Rosa, Urdinov (70. Duba) – Šulek, Zoubele – Fulnek, Hronek, Batioja – Dvořák (41. Ikaunieks). 6. července: Brno – Jihlava (17:00) 9. července: Hradec Králové – Jihlava (11:00) 11. – 19. července: soustředění v Rakousku (Therme Geinberg)

13. července: Jihlava – soupeř v jednání. 15.července: Jihlava – soupeř v jednání 20. července: Liberec – Jihlava 23. července: České Budějovice – Jihlava

FK Teplice:

13. června: zahájení přípravy

20. – 25. června: soustředění v Modré

25. června: turnaj v Benátkách v nad Jizerou

Teplice – Hradec Králové 0:0, na pen. 6:5

Sestava:

I. poločas: Grigar – Dressler, Lüftner, Urma, Strada – Ljevakovič, Soungole – Fillo, Vachoušek, Kukec – Vaněček. II. poločas: Grigar – Vondrášek, Jeřábek, Richter, Krob – Hora, Gragáň, Kodeš, Nivaldo – Červenka, Potočný.

Sestava:

I. poločas:Chudý – Dressler, Jeřábek, Ljevakovič, Krob – Soungole, Kodeš – Hora, Fillo, Nivaldo – Vaněček. II. poločas:Chudý – Vondrášek, Lüftner, Kodeš, Urma – Gregáň, Soungole, D. Richter, Hora (58. Strada) – Potočný (69. Bílek), Červenka.

Teplice – Varnsdorf 4:0 (1:0) Branky: 8. Červenka, 47. a 87. Hora, 69. Táborský.

Sestava:

I. poločas:Chudý – Vondrášek, Lüftner, Jeřábek, Urma – Ljevakovič, Kodeš – Štípek, Fillo, Nivaldo – Červenka. II. poločas:Chudý – Dressler, Lüftner, Jeřábek, Krob – Soungole – Hora, Kukec, D. Richter, Štípek (61. Gregáň) – Červenka (61. Táborský).

9. července: Teplice – Bohemians 1905 (11:00, Roudnice). 11. – 15. července:soustředění v Břízkách. 16. července:Teplice – Chotěbuz  23. července:Teplice – Sokolov (17:00, Chomutov)

FC Fastav Zlín:

22. června:

Myjava – Zlín 2:0 (1:0)

Sestava: I. poločas: Holý – Pazdera, Malý, Hájek, Hubáček – Vukadinovič, Živulič, Karaš, Glowacki – Poznar, Jordan. II. poločas: Dostál – Kopečný Jugas, Janíček, Matějov – Bartolomeu, Hnaníček, Holík, Kučera – Chwaszcz, Motal, Červenka.

25. června:

Zlín – Dunajská Streda 2:1 (1:1)

Branky: 18. Poznar z penalty, 58. Jugas – 6. Šabala.

Sestava: I. poločas: Dostál – Kopečný, Malý, Hájek, Hubáček – Bartolomeu, Karaš, Hnaníček, Glowacki – Poznar, Jordan. II. poločas: Holý – Pazdera, Jugas, Bačo, Matejov – Vukadinovič, Motal, Živulič, Holík, Červenka, Chwaszcz.

2. července:Perleťový pohár Žirovnice

Znojmo – Zlín 1:1 (1:0), na penalty 4:5

Branky: 18. Javůrek – 59. Jakubov.

Sestava: Holý – Malý, Oulehla, Diop, Jakubov, Motal, Živulič, Matetejov, Chwaszcz, Glowacki, Bačo.

Jihlava – Zlín 2:1 (1:1) – finále Branky: 14. Hronek, 49. Fulnek – 39. Bartolomeu.

Sestava: Rakovan (24. Hanuš) – Záviška (64. Šamánek), Štěpánek, Rosa, Urdinov (70. Duba) – Šulek, Zoubele – Fulnek, Hronek, Batioja – Dvořák (41. Ikaunieks).

6. července: Zlín – Radomiak Radom (17:00, Luhačovice) 9. července: turnaj v Počátcích (Vlašim, Varnsdorf) 13. července: Zlín – Třinec (17:00, Luhačovice) 15. července: Baník Ostrava – Zlín (17:00, Kroměříž) 23. července:Frýdek-Místek – Zlín.

1.FK Příbram:

29. června:

Příbram – Ústí nad Labem 3:4 (2:3)

Branky: 8. Majtán, 24. Hlavatý, 67. Brandner – 28. a 32. Procházka, 30. Králík, 74. Kozma.

Sestava:

I. poločas: Boháč – Karaklajič, Zápotočný, Won Čche-pong (11. Chaluš), Ferrara – Hlavatý, Pilík, Moravec, Pecháček – Majtán, Volf. II. poločas: Kočí – Karaklajič, Nikolič, Chaluš, Mareš – Tusjak, Fauzí, Tregler, Januška – Rezek, Brandner.

2. července: turnaj v Čelákovicích

Sestava: Hruška (36. Švenger) – Mareš (36. Ferraro), Zápotočný (36. Bourenane), Charuš, Karaklajič (36. Volf), Tregler (36. Peltier), Brandner, Moravec, Majtán (36. Šrajn), Rezek (36. Pilík), Divíšek.

Příbram – Prešov 0:3 (0:2) – o 3. místo

Sestava: Kočí (36. Jedlička) – Junek, Červeňák, Ježdík, Pilík, Volešák, Soldát, Kvída, Polanský (14. Hušek), Šindelář, Macek.

Vlašim – Příbram 3:0 (1:0)

Branky: 20. Nečas, 64. Frizoni, 81. Kavka.

Sestava:  I. poločas: Švenger – Ferrara, Tregler, Chaluš, Slodowi, Majtán, Fauzi, Rezek, Karaklajič, Peltiér, Brandner. II. poločas: Boháč – Mareš, Chaluš, Divíšek,Tregler, Pilík, Moravec, Šrain, Fauzi, Brandner, Majtán. 6. července: Příbram – Slavia Praha (17:00, Písek) 9. – 16. července: soustředění v rakouském Kaprunu.

10. července:Příbram – Krasnodar (17:00). 11. července: Příbram – Bielefeld (17:00). 12. července: Příbram – Irák (17:00) 19. července: Příbram – Hořovicko (17:30) 23. července: Táborsko – Příbram (17:00)

FC Hradec Králové:

25. června: turnaj v Benátkách nad Jizerou

Sestava: Lindr – Holeš, Chleboun, Plašil, Erha – Schwarz, Černý – Vlkanova, Vobejda, Malinský – Žondra.

Prešov – Hradec Králové 1:1 (0:1), na pen. 2:3

Branky: 70. Tubonemi – 19. Pázler.

Sestava: Ottmar – Mudra, Nosek, Bederka, Mareš – Zorvan, Černý, Janoušek, Novák, Shejbal – Pázler.

29. června:

Sestava: I. poločas: Ottmar – Holeš, Plašil, Nosek, Mudra – Janoušek, Schwarz – Malinský, Vlkanova, Súkenník – P. Černý. II. poločas: Lindr – M. Černý, Bederka, Chleboun, Mareš – Vobejda, Trubač – Zorvan, Žondra, Shejbal – Pázler.

Olomouc – Hradec Králové 2:1 (2:1)

Branky: 13. Plšek z pen., 24. Chorý – 41. P. Černý.

Sestava:  I. poločas: Lindr – Holeš, Chleboun, Nosek, Mareš – Vobejda, Schwarz – Zorvan, Pázler, Súkenník – P. Černý. II. poločas: Ottmar – M. Černý, Plašil, Bederka, Mudra – Janoušek, Trubač – Malinský, Vlkanova, Shejbal – Žondra.

4. července: fyzické testy (od 8:00, FTVS v Praze) 6. července:Hradec Králové – Žižkov (17:00, Chlumec nad Cidlinou) 9. července:Hradec Králové – Jihlava (17:00, Opatovice) 11. – 16. července: soustředění v polském Walbrzychu 12. července: Gornik Walbrzych – Hradec Králové (17:00) 13. července: Chrobry Glogow – Hradec Králové (17:00) 16. července: Newport County – Hradec Králové (11:00) 23. července: Dobrovice – Hradec Králové (10:30)

MFK Karviná:

25. června:

Karviná – Górnik Zabrze 1:1 (1:0)

Branky: 8. Jurčo – 88. Skrzypczak.

Sestava: Pastornický – Kontár, Dreksa (46. Gurzeda), Toml (46. Hošek), Zelený (46. Eismann) – Šisler (46. Panák) – Moravec (46. Janečka), Budínský (46. Cana), Okleštěk (46. Urgela), Puchel (46. Juřena) – Jurčo (55. Duda).

28. června:

Dunajská Streda – Karviná 0:1 (0:0)

Branka: 52. Duda.

Sestava: I. poločas: Pindroch – Seebacher, Dreksa, Gurzeda, Eismann – Fiala, Cana, Šisler, Zelený – Buhač, Juřena. II. poločas: Pindroch – Seebacher, Toml, Hošek, Janečka – Duda, Okleštěk, Kontár, Puchel – Jurčo, Panák.

Termalica B-B Nieciecza – Karviná 3:1 (1:1)

Branky: 17. Gutkovskis, 88. Hošek vlastní, 90. Guba – 45. Budínský.

Sestava: Pastornický – Janečka (46. Fiala), Toml (46. Hošek), Gurzeda, Eismann (46. Zelený) – Bagi (60. Cana) – Moravec (46. Juřena), Panák (46. Okleštěk) , Budínský (46. Puchel), Duda – Jurčo (46. Urgela).

5. července:Karviná – Wisla Krakov (17:00, Kovona). 6. července:Karviná – Zaglebie Sosnowiec (11:00, Kovona). 7. července:Karviná – Orenburg. 8. července:Karviná – Třinec

POZNÁMKA: Soupeři, časy i místa jednotlivých zápasů se mohou měnit.