Úvodní stránka > Ostatní > CHANCE liga: Benago je po 3. kole stále stoprocentní

CHANCE liga: Benago je po 3. kole stále stoprocentní

Třetí kolo CHANCE futsal ligy mělo v pátek večer na programu pět zápasů. Své první body v sezoně si na konto připsal vysokomýtský Nejzbach. První vítězství pak zaznamenal Třinec, který si doma poradil s Litoměřicemi.

Vůbec prvním pátečním duelem bylo střetnutí Rádia Krokodýl Helas Brno s Benagem Zruč nad Sázavou. Po nerozhodném prvním poločase, který skončil 3:3, se podařilo Benagu soupeři odskočit a nakonec zvítězilo 10:6. Hlavními strůjci vítězství byli, v této sezoně tradičně, Michal Belej a André Galvao, kteří zaznamenali oba čtyři góly.

V dalším pátečním zápase přivítali futsalisté Třince litoměřický Gardenline. Domácí položili základ k výhře již v první půli, kterou vyhráli 3:0. Ačkoliv hosté poté střetnutí zdramatizovali, zvítězil Třinec 6:4. Stejně jako Třinec také Vysoké Mýto udělalo výrazný krok za třemi body již v první dvacetiminutovce. Tu vyhrálo nad Plzní rovněž 3:0. Po přestávce už Nejzbach vedení udržel a připsal si první body do tabulky po výhře 4:2.

Velké drama nabídlo utkání ERA-PACKu Chrudim s Démony z České Lípy. Domácí se dostali do vedení 2:0, ale v závěru poločasu se Démonům podařilo snížit na 1:2. Tento stav vydržel až do poslední minuty zápasu. Až šest sekund před koncem Chrudim soupeři odskočila a zvítězila tedy 3:1.

Poslední páteční zápas začal s časovým posunem, jelikož Hradec Králové dorazil do Hodonína s mírným zpožděním. Domácí Tango Hradci Králové v prvním poločase nastřílelo tři branky a vypadalo to, že si v poklidu připíše tři body. Mados ale hned v první minutě druhé půle snížil na rozdíl jediné branky a rozpoutal gólové hody, které mohli sledovat diváci v průběhu celého druhého poločasu. Častěji míč končil ale právě v brance Hradce Králové a domácí Tango se na konci utkání mohlo radovat z vítězství 8:4.

Výsledky 3. kola CHANCE futsal ligy:

Rádio Krokodýl Helas Brno – FC Benago Zruč n. S. 6:10 (3:3) SKP Ocel Třinec – Gardenline Litoměřice 6:4 (3:0) Nejzbach Vysoké Mýto – SK Interobal Plzeň 4:2 (3:0) FK ERA-PACK Chrudim – Démoni Česká Lípa 3:1 (2:1) FC Tango Hodonín – Mados MT Hradec Králové 8:4 (3:0)