Pavel Vrba (23)

Fotbalová asociace ČR (FAČR) dnes vstoupila do jednání o uvolnění trenéra Pavla Vrby do ruského klubu Anži Machačkala. Účastník ruské ligy hodlá využít výstupní klauzuli ve Vrbově smlouvě.

„Dnes mě oslovili zástupci Anži Machačkala s žádostí, zda by bylo možné uvolnit trenéra Vrbu pro práci v jejich klubu. Vzhledem k tomu že pan Vrba má ve smlouvě výstupní klauzuli a sám o její využití zájem má, souhlasil jsem se zahájením jednání. Pokud budou tato jednání úspěšná, budeme okamžitě řešit alternativy na post trenéra národního týmu i dalších uvolněných pozic v realizačním týmu,“ prohlásil předseda FAČR Miroslav Pelta.

Pavel Vrba na tiskové konferenci po skončení české účasti na ME ve Francii informoval, že nemá důvod ukončit své působení u národního týmu. „Všechny zájemce jsem již před ME informoval, že dříve než po skončení šampionátu o odchodu od reprezentace jednat v žádném případě nebudu. Nyní jde o první konkrétní jednání. V uplynulých dnech mě kontaktovali představitelé klubu Anži Machačkala, s jehož zástupci bych měl v nejbližších dnech absolvovat finální schůzku. V případě úspěšného jednání se vyjádřím k dalším podrobnostem i vstříc fanouškům národního týmu,“ dodává k celé záležitosti trenér Vrba.

Další informace poskytne vedení FAČR i trenér Vrba dle vývoje v nejbližších dnech.

Zdroj WWW.fotbal.cz foto CPA

Související obrázky:

CPA

Similar Articles