Nacházíte se
Úvodní stránka > Fotbal > Roman Hubník: Bude to vyrovnaná bitva

Roman Hubník: Bude to vyrovnaná bitva

FC Viktoria Plzeň má před sebou velice důležitou odvetu 3. předkola Ligy mistrů, v ázerbájdžánském Baku se v úterý 2. srpna utká od 20:30 s Karabachem FK. Úvodní utkání skončilo v Plzni bez branek a Roman Hubník očekává vyrovnanou bitvu i tentokrát.

Potvrdilo se, že Karabach je velice silný tým. V Plzni odehráli zápas, jaký jsme čekali. Je to stále padesát na padesát, ale věřím, v náš postup. Škoda, že jsme doma nedali gól, ale určitě se nám to podaří tady,“ říká kapitán Viktorie. V prvním utkání byla Plzeň lepším týmem, ale svůj tlak nedokázala proměnit v branky. I v odvetě chtějí Západočeši diktovat tempo hry.

„Hlavně chceme hrát naši hru a uvidíme v průběhu zápasu, jak se ten stav bude vyvíjet. Musíme se více tlačit před branku a samozřejmě střílet. V domácím utkání nám chyběly střely z dálky, takže na tom jsme museli zapracovat,“ popisuje Hubník. Viktoriáni k utkání odcestovali posilněni sobotní výhrou 2:1 v domácí lize nad Jihlavou a hned od úvodu sezony tak mají náročný program dvou zápasů v jednom týdnu.

„Příležitost dostali hráči, kteří nehráli úvodní utkání s Karabachem. Jinak je ale pro nás určitě lepší, když máme herní rytmus a já jsem radši, když hraju, takže mně vůbec zápasy v týdnu hrát nevadí, naopak. O únavě nemůže být žádná řeč, pro tyto zápasy tuto práci děláme,“ zamýšlí se stoper Plzně.

Do Baku hráči českého týmu letěli čtyři hodiny a přivítaly je teploty atakující hranici čtyřiceti stupňů Celsia. „Mně cesta utekla, čtyři hodiny jsou sice nejdelší let, který jsme mohli dostat, ale nijak nám to nevadilo. Ty těžší nohy vyběháme na předzápasovém tréninku a vše bude v pořádku. Jsme dobře připraveni a těšíme na zápas. Odehráli jsme spoustu zápasů v takovém počasí. Večer to navíc nebude tak hrozné, hraje se až od půl deváté, takže v tom problém opravdu nebude,“ uzavírá Roman Hubník.

Čtsa, zdroj: www.fcviktoria.cz

 

Související obrázky:

Similar Articles

Nahoru