Nacházíte se
Úvodní stránka > Motorsport > Po zimní pauze ožívá také Remus formel Cup

Po zimní pauze ožívá také Remus formel Cup

Po dlouhé zimní pauze ožije Hockenheimring a s ním také Remus formel Cup 2017.Na 4,574km dlouhém autodromu odstartuje série v rámci velké ceny města Stuttgartu.

Těší nás začátek sezóny na Hockenheimu a věříme, že bude začátek série napínavý, řekl před závody promototér Remus formel Cupu a dlouholetý závodník Franz Woess z Rakouska. Letos se RFC podívá i na okruhy Imola, RedBullRing, do Spa, na Lausitzring, do Brna a poslední zastávka bude připravena v Itálii na okruhu Mugello. Celkem náš čeká sedm víkendů rychlých formulí. Březnový termín na Salzburgringu pořadatelé nakonec odvolali.

Remus Cup 2Obhájce loňského titulu Sandro Zeller bude opět na startu a spolu s ním tam budou stát Kurt Böhlen ze Švýcarska, Ital Paolo Brajnik, Marcel Tobler a Andreas German z Německa. Na pohár ve Formula Cupu má zálusk Germannova dcera Angelique, či Jörg Sandek. Dr. Drechsler, Regensperger, či nový muž Christian Wachter zabojují mezi také s dalšími F3. Dlouholetý pilot Florian Schnitzenbauemer musí první závody, kvůli úmrtí v rodině bohužel vynechat. Michael Santos si odbude premiéru s osmnáctistovkovou formel BMW, kde poměří síly s Dr. Kay Braunem.

Franz Woess očekává dobrou sezónu, které věří , že přinese hodně nového kooperace s italskou F.2 trophy a FIA CEZ. Tolik na úvod sezóny prozradil promotér Remus formula Cupu Franz Woess.

Kalendář Remus formel Cup 2017:

07.-09.duben 2017 Hockenheim (GER)

28.-30.duben 2017 Imola (ITA)

19.-21.květen 2017 Red Bull Ring (AUT)

23.-25. červen 2017 Spa (BEL)

14.-15. červenec 2017 Lausitzring (GER)

08.-10.září 2017 Brno (CZE)

06.-08.říjen 2017 Mugello (ITA)

Text: Vláďa Rožánek a Rolf Schindler

Foto VDR,

 

Související obrázky:

Similar Articles

Nahoru