Nacházíte se
Úvodní stránka > Fotbal > FC Vysočina uzavřel kádr pro herní soustředění v Horním Rakousku

FC Vysočina uzavřel kádr pro herní soustředění v Horním Rakousku

Sobotním přípravným duelem FC Vysočina proti Hradci Králové se nejen uzavřela kondičně nejnáročnější část letní přípravy, ale též došlo k první redukci početného kádru. V pondělí 11. července totiž jihlavský tým nabere směr Horní Rakousko, kde bude 20 hráčů a 3 gólmani pilovat formu na jarní start nejvyšší soutěže. Kteří fotbalisté ve výpravě k našim jižním sousedům nebudou chybět?

„Předně budeme postrádat zraněné obránce Petra Tlustého a Milana Mišůna a též útočníka Matúše Marcine. Dále jsme se s ohledem na konkurenci v našem útoku rozhodli nalézt výraznější herní vytížení mladým talentovaným útočníkům Jiřímu Klímovi a Tomáši Dubovi. Duba je nyní na testech v druholigovém Táborsku a Klíma teď usiluje o dres druholigového Znojmo. Vhodné angažmá nyní hledáme i střednímu záložníkovi Petru Neradovi. Zájem o něj registrujeme z klubů I. i II. ligy,“ okomentoval zúžení nominace Milan Bokša, sportovní manažer FC Vysočina.

Jihlavský tým se bude připravovat v idylických podmínkách relaxačního resortu Therme Geinberg. Samozřejmě nebude pouze kvalitně trénovat a regenerovat, ale sehrajeme i dva duely proti kvalitním zahraničním soupeřům. Ve středu 13. července proti MSV Duisburg, účastníkovi 2. Bundesligy, a v sobotu 16. července proti istanbulskému klubu Basaksehir, který čeká start v Evropské lize.

Kádr FC Vysočina pro soustředění v Horním Rakousku:

Brankáři: Jan Hanuš, Jan Kotnour, Matej Rakovan

Obránci: Zvonimir Blaić, Jiří Krejčí, Lukáš Kryštůfek, Dominik Pedro, Antonín Rosa, Yani Urdinov

Záložníci: Augusto Batioja, Jakub Fulnek, Petr Hronek, Filip Novotný, David Štěpánek, Peter Šulek, Jozef Urblík, Lukáš Vaculík, Jan Záviška, Lukáš Zoubele

Útočníci: Pavel Dvořák, Haris Harba, Davis Ikaunieks, Rostislav Šamánek.

Miroslav Fuks vedoucí marketingu a tiskový mluvčí V.J.,

 

Související obrázky:

Similar Articles

Nahoru