Nacházíte se
Úvodní stránka > Fotbal > Sparťané měli utkání se Steauou dobře rozehrané, díky Šuralově brance o přestávce vedli, jenže nastolené tempo nedokázali v druhé půli udržet a rumunský tým si z Prahy veze remízu 1:1.

Ostrý start po návratu z Mladé Boleslavi čekal Aleše Čemáka, který zaujal svým výkonem proti Fenerbahce a tentokrát začal od samého začátku.První šance si obě mužstva vyměnila hned ve čtvrté minutě hry. Bičík nejprve výtečně zlikvidoval nebezpečnou hlavičku Stancia, na druhé straně se Nita vytáhl proti pokusu dočkala.

26.7.2016 Praha/ČR/ sport/ fotbal/ UEFA CHampions League/ AC SPARTA PRAHA x FC Steaua Bucuresti foto CPA
26.7.2016 Praha/ČR/ sport/ fotbal/ UEFA CHampions League/
AC SPARTA PRAHA x FC Steaua Bucuresti
foto CPA

Brankář rumunského týmu zazářil i při obrovské šanci Davida Lafaty, který si ve vápně našel Dočkalův centr, ale nezamířil přesně.Skóre otevřel až Pepa Šural, na jehož hlavičku po rohovém kopu Nita neměl šanci dosáhnout.

foto CPA

Sparta svůj tlak stupňovala, další příležitosti Lafaty a Konatého ale zůstaly nevyužity, ve druhém poločase ale tempo domácího týmu opadlo a do hry se začali více dostávat i hosté.Nejprve tvrdou Stanciovu ránu zlikvidoval Bičík, když si ale čtvrt hodiny před koncem tentýž hráč postavil míč k přímému kopu, bylo vyrovnáno.Na inkasovaný gól už sparťané zareagovat nedokázali a do Rumunska si povezou remízu 1:1