Nacházíte se
Úvodní stránka > Fotbal > Slavisté odletěli do Portugalska!

Slavisté odletěli do Portugalska!

PRAHA/LETIŠTĚ VÁCLAVA HAVLA – Sešívaní ve středu dopoledne odletěli do Portugalska. Ve městečku Vila do Conde jen pár kilometrů severně od Porta je ve čtvrtek čeká důležitá odveta třetího předkola Evropské ligy s klubem Rio Ave.

„Je to důležité utkání, soustředíme se jen na něj, protože chceme poskočit někam dál. Oba týmy jsou na podobné úrovni. Rozhodne, individuální kvalita a to, kdo udělá víc chyb,“ ví trenér Dušan Uhrin před odvetou. „Letí nás o dva hráče víc, abychom měli náhradu, kdyby se něco stalo, protože je to pro nás strašně důležitý zápas. Bereme i tři brankáře. Nesmíme nic podcenit,“ je mu jasné.

Jaký je zdravotní stav kádru? „Do Portugalska s námi neletí Dušan Švento, který teprve začal trénovat s týmem. Neletí ani Libor Holík, který se nevešel do nominace. Ruslan Mingazov má namožené tříslo a dlouhodobě zraněný je Lukáš Železník,“ objasnil trenér aktuální stav kádru.

Tým si do odvety věří. „Máme za sebou první poločas a uděláme maximum, abychom ten zápas zvládli. Samozřejmě to nebude nic lehkého. Kdyby to skončilo třeba 1:1, neměli bychom nic proti. Ale myslím, že je v našich silách zvítězit,“ dodává záložník Jasmin Ščuk.

Čtsa, zdroj: www.slavia.cz

Související obrázky:

Similar Articles

Nahoru